fbpx

⛔ „ABY MIEĆ WIĘCEJ, MUSISZ BYĆ KIMŚ WIĘCEJ. JEŻELI MASZ DUŻE MARZENIA, MUSISZ DOJRZEĆ, ABY IM SPROSTAĆ. JEŚLI NATOMIAST TWOJE MARZENIA NIE WYMUSZAJĄ NA TOBIE ROZWOJU, TO NIE SĄ TO WŁAŚCIWE MARZENIA” James Arthur Ray

?Efekty, jakie osiągasz w życiu, będą zawsze odpowiadać poziomowi Twojego rozwoju i nie da się tego przeskoczyć. Mogą być jakieś krótkie strzały, szybkie sukcesy, ale trwałe efekty wymagają opracowania planu i strategii działania.

? Pomyśl, co chcesz w życiu osiągnąć, a następnie wypisz sobie rzeczy, jakie musisz spełnić, aby ten cel/marzenie zrealizować.

?Dzisiaj żyjemy w świecie, gdzie dostęp do wiedzy jest nieograniczony. Możesz uczyć się z własnego domu. Nie musisz tracić czasu na dojazdy, na stanie w korkach. Wiadomo, że nic nie zastąpi interakcji człowieka z człowiekiem, jednak na ten moment nie mamy na to wpływu i musimy dostosować się do okoliczności.

Dzisiejszy czas pokazuje nam, że wiele jesteśmy w stanie zrobić sami. Jesteśmy w stanie się wiele nauczyć, aby wznieść nasze życie na wyższy poziom.

?Jeśli chcesz więcej zarabiać/inaczej zarabiać niż do tej pory to musisz się tego nauczyć. Musi temu towarzyszyć rozwój, a rozwój zabiera czas.

? DZIEŃ W KTÓRYM ZBIERASZ PLONY, TO NIE TEN SAM DZIEŃ W KTÓRYM SIEJESZ ZIARNO. Wszystko, co wartościowe potrzebuje czasu, szybko rosną tylko chwasty i rzeczy w Twoim życiu, które do niczego nie prowadzą, a zabierają Twój czas.

?To Ty decydujesz o tym, jak wygląda każdy Twój dzień.
Gdy robisz coś, zadaj sobie pytanie, czy to działanie przybliża Ciebie, czy oddala od Twoich celów i wybierz właściwie.

Wiele osób chciałoby dobrze zarabiać, mieć piękne życie … ale nie dając nic z siebie.

Jeśli jesteś w tej grupie i nie masz efektów, jakie chcesz mieć, to może już najwyższy czas, aby zmienić sposób działania.

Wybierz takie marzenia, dzięki którym będziesz wzrastać ?

Powodzenia ?
Dobrego dnia.
Trzymaj się ciepło  

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇