fbpx

Dziś ważny temat o KOSZTACH NIEDZIAŁANIA.

O tym ile tracisz Ty i Twoi najbliżsi w momencie w którym nie działasz, w którym idziesz ze swoim życiem, z planami, marzeniami na konformizm.

O tym, że jeśli godzisz się na bylejakość to zabierasz szansę na dobre życie swoim dzieciom.
Twoje życie Twoja sprawa, zrób sobie z nim co chcesz – lecz jeśli masz dzieci to niedziałanie jest skrajnym przejawem egoizmu i braku odpowiedzialności za ich przyszłe życie.

Jeśli praca, którą wykonujesz nie daje Tobie szansy na dobre życie, to warto poznać inne możliwości, jakie są na rynku. Jeśli będziesz skupiać się na tym, że działanie kosztuje i w związku z tym będziesz biernie czekać, to nic się nie zmieni na lepsze.

Skupiając się na tym, że dołączenie do firmy kosztuje, zapominasz całkowicie o tym, że jeśli nie dołączysz to również ponosisz koszty. Pierwszym kosztem niedziałania jest twój ogromny stres. Jak nie masz pieniędzy, to żyjesz w ogromnym stresie, a stres jest przyczyną większości chorób, czyli na własne życzenie niszczysz swoje życie.

Spójrz na szansę, która przed tobą stoi z perspektywy rolnika. Czy jeśli rolnik nie zainwestuje pieniędzy w ziarno, swojego czasu w uprawę ziemi , to czy będzie miał szansę, aby zebrać plony?
Na pewno odpowiesz, że nie.

A jak Ty podchodzisz do życia. Chcesz mieć dobre plony? To nie ma innej drogi niż zainwestowanie w ziarno i potem cierpliwa praca, bo tylko to daje dobre długofalowe efekty. Szybko rosną tylko chwasty, dlatego warto dokładnie przypatrywać się ofertom, które są na rynku.

Chcesz poznać moją propozycję – wypełnij ankietę 🙂 

Mój przekaz kieruję głównie do mam, co nie oznacza, że ta oferta jest tylko dla mam. Jest również dla mężczyzn, którzy kochają swoją rodzinę i chcą jej zapewnić lepsze życie.

Zobacz film 🙂

Pozdrawiam serdecznie. 

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie 🙂 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej swój adres mailowy i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇