fbpx

Druga grupa osób są to młode mamy, które chcą w jak najlepszy sposób wykorzystać ten moment, gdy są z dzieckiem w domu. Przeznaczają sporo czasu na własną edukację, aby być na bieżąco ze zmianami na rynku pracy.

Wiele z nich chciałoby wrócić do życia zawodowego po urodzeniu dziecka, jednak obecna sytuacja im na to nie pozwala, bo np. nie mają z kim zostawić maleństwa lub też maleństwo choruje.

Często też ich pensja jest też na tyle niska, że prawie cała szła by na opiekunkę, a więc to im się po prostu nie opłaca i wybierają pozostanie z dzieckiem w domu. Częściowo z własnej woli, a najczęściej jednak z musu, bo nie mają innej alternatywy.

Mają one świadomość, że druga pensja jest im potrzebna.

Źle czują się z tym, że tylko mąż zarabia i dlatego szukają takiego rozwiązania, dzięki któremu będą mogły zarabiać pracując w domu lub też poza domem w dogodnych dla nich godzinach.

Bycie z dzieckiem w domu jest fajne … ale na dłuższą metę też ogromnie monotonne i męczące, a one chcą się rozwijać, chcą robić coś ciekawego, coś co przywróci im wiarę  w siebie, bo gdy nie pracują, nie zarabiają, to często ich poczucie własnej wartości bardzo spada.

Idealnym dla nich rozwiązaniem jest praca przez Internet, którą ja im proponuję.

Praca, którą mogą wykonywać w dogodnych dla siebie warunkach, dopasowując ją do swojej obecnej sytuacji rodzinnej.

Inna kwestia jest też taka, że dziewczyny często odkładają urodzenia dziecka (szczególnie drugiego) w obawie przed utratą pracy.

A tymczasem zegar biologiczny bije i nie da się go zatrzymać. Dlatego warto znaleźć takie rozwiązanie, które da nam niezależność i wolność w temacie macierzyństwa.

Żyjemy teraz  w takich czasach, że właśnie Internet daje nam ogrom nieograniczonych możliwości zarabiania, które możemy dopasować bezpośrednio do siebie. Warto je wykorzystać 🙂

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇