fbpx

⛔ NAJWAŻNIEJSZE AKTYWA TO LUDZIE. NIEWAŻNE, CZY FIRMA PRODUKUJE SAMOCHODY, CZY KOSMETYKI – JEST TAK DOBRA, JAK SĄ LUDZIE, KTÓRYCH ZATRUDNIA.

Możesz mieć najlepszy produkt na świecie, najwspanialsze rozwiązania… lecz jeśli nie będziesz mieć ludzi, to niestety pozostaniesz z tym produktem i z tymi rozwiązaniami sama.

? Wiele osób myśli, że wystarczy założyć firmę i produkty same zaczną się sprzedawać. Nagle klienci sami będą ustawiać się u naszych drzwi. Wydaje się, że wystarczy kogoś tam zatrudnić i biznes będzie sam śmigał … niestety to tak nie działa.

? Każdego dnia w Polsce otwieranych jest prawie 1.000 firm, miesięcznie jest to ok. 30.000 firm. W ciągu roku upada ok. 80% z nich.

Dlaczego?

Dlatego, że ludzie nie są przygotowani do prowadzenia biznesu. Nie tylko pod względem marketingu, sprzedaży, promocji lecz również pod względem organizacji czasu pracy i znajomości procesów, nie mówiąc już o zabezpieczeniu finansowym.

Wcześniej pracując gdzieś na etacie zajmowali się pewnym wycinkiem działania firmy, a teraz muszą znać się na wszystkim. I teraz cała odpowiedzialność jest na ich głowie. Dochodzi też ogromna dawka stresu związana z zarobieniem na pokrycie kosztów stałych, takich jak ZUS, księgowość, biuro, pracownik…

?Jeśli myślisz poważnie o własnym biznesie to warto „przetestować siebie” w network marketingu. Jest on genialną szkołą przedsiębiorczości. Tutaj nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby odnieść sukces, gdy zdecydujesz się na otwarcie własnej firmy.

? Zadania, które masz w network marketingu są podobne do tych, które będziesz mieć we własnej firmie. Każda firma musi mieć obrót produktowy lub usługowy.

? Gdy dystrybuujesz produkty to musisz znać się na takich rzeczach jak prezentowanie produktów i biznesu, marketing, sprzedaż, działania w mediach społecznościowych, docieranie do nowych klientów, utrzymywanie lojalności wcześniej pozyskanych…

Są setki zadań takich samych, jakie będziesz mieć we własnej firmie. Różnica jest tylko taka, że tutaj nie masz stresu związanego z prowadzeniem własnej firmy (kosztów stałych), inwestycja jest symboliczna w porównaniu z inwestycją w tradycyjny biznes.
Odchodzą Tobie wszelkie stresy związane z produkcją, magazynowaniem, transportowaniem … odchodzi Tobie ogrom rzeczy, które na start dostajesz przy otwieraniu własnej firmy.

Zaczynając swoją przygodę z przedsiębiorczością w network marketingu możesz się bardzo dużo nauczyć, przetestować siebie, swoje umiejętności, a zarobione pieniądze przeznaczyć na własną firmę.

? Nie mówię Tobie zrezygnuj z marzenia o własnej firmie, tylko abyś się do tego dobrze przygotowała i nie była jedną z 80% osób, które zamykają swoją firmę po roku i zostają z ogromnymi długami. To co zarabiać będziesz w networku będzie fajną bazą, zabezpieczeniem na start Twojej własnej firmy.

Pomyśl, ile dzięki temu stresów unikniesz. Znam osoby, które musiały wyjechać za granicę, zostawić rodzinę, męża, dzieci, psa tylko po to, aby przez wiele lat spłacać długi po otwarciu własnej firmy, na której otwarcie nie byli przygotowani.

? Wiem, że być może nikt nigdy Tobie w ten sposób nie pokazał drogi do własnej firmy … może jest ona dłuższa, ale efekt finansowy będziesz mieć dużo lepszy, gdy się do tego wyzwania dobrze przygotujesz i przetestujesz siebie i swoją przedsiębiorczość na bezpiecznych gruncie, jaki daje działanie w network marketingu. W swojej firmie Ty jesteś największym aktywem ?

Pomyśl o tym.

Dobrego dnia.
Trzymaj się ciepło 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇