fbpx

Moja ulubiona zakładka na którą zawsze w pierwszej kolejności wchodzę, gdy jestem na jakimś blogu/stronie internetowej – to zakładka o mnie. Zawsze chcę wiedzieć więcej o osobie, która tego bloga, tę firmę/projekt tworzy.

Ty teraz też jesteś na zakładce o mnie, a więc pewnie masz tak samo 🙂 

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Nowaczyk-Krajewska.

Z zawodu jestem trenerem biznesu oraz menadżerem produktu, a prywatnie mamą trzech dziewczynek Julki, Sońki i Emilki i od ponad 20 lat żoną Arka.

Zanim rozpoczęłam, to co w tej chwili robię, przez ponad 13 lat pracowałam na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach.

Praca na etacie mimo swoich plusów … miała jeden wielki minus. PERMANENTNY BRAK CZASU I ŻYCIE W CIĄGŁYM BIEGU.

Nie potrafiłam wyobrazić sobie, że miałabym w ten sposób pracować przez całe moje życie. Praca od rana do wieczora, 26 dni urlopu w roku … nie tak chciałam żyć.

 

Jednak pracując w ten sposób nie miałam czasu na zastanowienie się, jak ja właściwie chcę żyć. Byłam jak ten chomik w kołowrotku, który biegnie, biegnie, daje z siebie wszystko, a mimo to nie przesuwa się do przodu.

Marzyłam o tym, aby wyrwać się z tego błędnego koła, lecz nie wiedziałam, jak to zrobić … aż życie napisało własny scenariusz, którego nie przewidziałam.

Scenariusz najgorszy z możliwych … moja najmłodsza córeczka Emilka zachorowała na białaczkę i to zmusiło mnie do zatrzymania się i przewartościowania wszystkiego.

“Dzięki jej chorobie”  odnalazłam siebie, swoje wartości i prawdziwy sens życia … znalazłam też pracę, która całkowicie odmieniła moje życie.

Wiedziałam, że nie mogę wrócić na etat, bo ona potrzebowała całodobowej opieki i dlatego też szukałam pracy, którą będę mogła wykonywać w domu, przez Internet i tak trafiłam na marketing sieciowy.

Na początku powstał blog www.MAMAwMLM.com, na którym dzieliłam się z innymi mamami tym w jaki sposób działam, a teraz powstał projekt KOBIETYwSIECI – Przedsiębiorcze i Niezależne, który jest można powiedzieć kontynuacją MAMYwMLM, ale z dużym rozszerzeniem, przede wszystkim pod względem działań w Internecie oraz możliwości zarabiania.

Uczę kobiety w jaki sposób odnieść sukces w marketingu rekomendacyjnym, jak również jak zbudować siebie i swoją markę w wirtualnej rzeczywistości.

W moim Zespole na ten moment jest ponad 1500 osób (stan na czerwiec 2020) i są to osoby z całego świata, bo marketing rekomendacyjny nie ma granic, a szczególnie teraz w dobie Internetu.

Czasy, kiedy byliśmy uzależnieni od jednego miejsca pracy minęły, teraz każdy z nas może stworzyć sobie własny zawód, może zarabiać na swojej pasji, na tym co go kręci.

Praca zajmuje tak dużą część naszego życia, dlatego warto wybrać ją właściwie.

Co zyskałam dzięki temu, że działam w sieci:

– przede wszystkim ogromną wolność i niezależność. To ja decyduję jak pracuję, w jakich godzinach, w jakim miejscu i jakimi metodami.

– to ode mnie zależy, ile zarabiam. Jestem w stanie sobie to dokładnie zaplanować i dać sobie podwyżkę wtedy, kiedy chcę. Już nie muszę biegać do szefa i prosić o pieniądze, bo to ja jestem dla siebie szefem. Na etacie rozmowy o podwyżce zawsze mnie stresowały, a jak wiadomo stres jest niekorzystny, więc warto go unikać 😉

pokochałam to, że mogę każdy dzień rozpoczynać spokojnie. Nie muszę budzić moich dzieci skoro świt i w pośpiechu zawozić je do szkoły, aby później zdążyć do pracy na określoną godzinę. Każdego dnia mamy czas na rozmowę, uśmiech i wspólną zabawę.

Lubię początek dnia, gdy one już wyjdą do szkoły. Robię sobie wtedy pyszną kawę, otulam się w kołdrę i oddaję się na kilka minut mojej pasji, jaką jest czytanie. Fajnie jest tak spokojnie rozpoczynać każdy dzień.

pokochałam to, że mogę być z moim dziećmi w najważniejszych momentach ich życia. Mogę zawozić je na zajęcia dodatkowe oraz brać czynny udział w życiu ich szkoły. Fajnie jest patrzeć jak nasze dzieci rozwijają swoje pasje, jak doświadczają nowych rzeczy, jak zdobywają nowe umiejętności. One też patrząc na mnie i widząc, że ja się ciągle rozwijam i szkolę – wiedzą, jak ważna jest ich edukacja i że dużo ważniejsze jest to czego nauczą się same, dla siebie, niż to czego uczą się w szkole.

Moim życiowym motto są słowa Marii Robinson “Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie”.

Nieważne ile masz lat, jaki masz zawód, jak ciężki bagaż życiowych doświadczeń dźwigasz.

Przeszłości nie zmienisz, ale przyszłość należy do Ciebie i w każdej chwili możesz ją zmienić.

Wierzę, że moja propozycja jest właśnie tym rozwiązaniem, którego szukasz.

Trzymaj się ciepło, dbaj o siebie.

Iwona Nowaczyk-Krajewska

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇