fbpx

 „POSIADANIE PARTNERA ŻYCIOWEGO, KTÓRY NIE UZNAJE TWOICH IDEAŁÓW I NIE PODZIELA TWOJEJ FILOZOFII ŻYCIOWEJ, JEST JAK CIĄGNIĘCIE PRZYCZEPY PEŁNEJ MOKREGO NAWOZU” – MJ DeMarco „FastLane Milionera”

 Już czuję, co pomyślałaś, gdy przeczytałaś o tym nawozie …

Uważam, że wybór partnera życiowego to najważniejszy wybór w naszym życiu i wpływa on na wszystkie inne jego sfery.

Na co dzień pomagam kobietom w budowaniu ich biznesu w sieci i często spotykam się z tym, że ich partnerzy nie akceptują tego, że one chcą robić coś nowego.

? Trudno jest robić coś nowego, gdy nie mamy wsparcia ze strony najbliższych.

? Zaczynamy coś, same jesteśmy niepewne i nie potrzebujemy w tym momencie kogoś, kto będzie nam mówił, że i tak nam nie wyjdzie i tak nam się nie uda, że w Internecie nikt nie zarabia… Same mamy ogrom wątpliwości, co jest normalne za każdym razem, gdy zaczynamy coś nowego i nam bardzo zależy.

? W tym momencie potrzebujemy kogoś, kto nam pomoże. Kto wesprze nas słowem i czynem. Kto przejmie na jakiś czas część naszych obowiązków, abyśmy my mogły brać udział w szkoleniach. Kogoś, kto zaopiekuje się dziećmi, abyśmy my mogły spokojnie działać.

Niestety często w małżeństwach jest tak, że gdy jedno z partnerów zaczyna się rozwijać, poszerzać swoje kwalifikacje to druga strona nie akceptuje tego. Druga strona czuje się zagrożona, a często najlepszą obroną jest atak.
Co można zrobić?

 Rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać…

Dokładnie wyjaśnić dlaczego chcemy robić coś nowego, co dzięki temu będziemy mogły osiągnąć, jak to wpłynie na jakość życia całej naszej rodziny.

 Związek jest po to, aby obie strony wspierały siebie.

Jeśli tego wsparcia nie ma, to warto sobie zadać pytanie o sens trwania takiego związku, bo nie da się długo jechać z zaciągniętym hamulcem…

Ciekawa jestem co Ty myślisz na ten temat?
Podziel się w komentarzu 🙂 

Dobrego dnia.
Trzymaj się ciepło  

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej swój adres mailowy i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇