fbpx

🌺 Rzucaj się na głęboką wodę, tam jest dalej do dna.🌺

Stawiaj sobie wielkie cele, bo tak naprawdę w życiu nie ma ograniczeń poza tymi, które Ty sama w swojej głowie sobie narzucisz.

Niestety my sami jesteśmy swoimi „hamulcowymi”, brakuje nam wiary w siebie, chcemy mieć gwarancję sukcesu, zajmiemy się czymś, jeśli będziemy wiedzieć, że na pewno nam się uda.
… a uda są przecież między nogami …i tylko tam.

🦋 W życiu nie ma uda się, w życiu wszystko jest efektem naszych działań. Zarówno tych, które robimy, jak i tych, których nie robimy.

🦋 Nie da się zasiać owsa i oczekiwać zbioru jęczmienia. A niestety wielu z nas właśnie w ten sposób żyje i ma tego rodzaju oczekiwania. Oczekujemy, że samo się zadzieje, że przyleci magiczna wróżka, pomacha różdżką i nagle zmieni się nasz świat. I zamiast działać, czekamy…

Pamiętam, jak starałam się kiedyś o pracę w dziale marketingu pewnej wielkiej, niemieckiej korporacji. Na rozmowie o pracę powiedziano mi, że moim głównym zadaniem będzie badanie „RESPONSÓW”.

Powiedziałam, że oczywiście, że z ogromną przyjemnością będę badać RESPONSY, że całe życie o tym marzyłam, aby badać responsy … musiałam być bardzo przekonująca, bo dostałam tę pracę… tylko, że ja podczas tej rozmowy nie wiedziałam, co to są te responsy.

Pierwszy raz w życiu słyszałam to słowo. Wróciłam do domu, sprawdziłam w słowniku, poczytałam o nich …. Można powiedzieć, że rzuciłam się wówczas na głęboką wodę i wygrałam 

Dostałam tę pracę i pracowałam w tej firmie dobrych kilka lat. Jak wyglądałoby moje życie, gdybym powiedziała, że nie wiem, co to są te responsy?

💎 Za każdym razem, jak rzucałam się na głęboką wodę to wygrywałam. A jak stawiałam sobie małe cele, to brodziłam przy brzegu w tłumie innych brodzących.

💎 Robiąc to co wszyscy, będziesz mieć to co wszyscy … a przecież nie chcesz tak żyć.

Pomyśl o swoim życiu dziś i odważ się żyć tak jak chcesz 

Odwagi dla Ciebie  Płyń po marzenia 

Pozdrawiam serdecznie. 

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie 🙂 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej swój adres mailowy i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇