fbpx

Witam Ciebie bardzo, bardzo serdecznie

Za tej strony Iwona Nowaczyk-Krajewska. Jesteś teraz na moim blogu KOBIETYwSIECI.pl- Akademia Zarabiania Dla Mam.

Dlaczego dla Mam?

Dlatego, że ja sama jestem mamą. Mam 3 córki i od 6 lat pracuję w domu przez Internet. Działam zarówno w sieci, czyli Internecie, jak również w marketingu sieciowym. Od kilku lat promuję tę formę przedsiębiorczości wśród mam i tutaj te mamy, które się do mnie zgłaszają, podzieliłam na 3 grupy. Jakie grupy? Możesz je zobaczyć na stronie startowej www.KOBIETYwSIECI.pl

Jeśli jesteś mamą, ale nie musisz być, bo to nie jest warunek konieczny, tutaj nie ma żadnej dyskryminacji to na pewno to co może Tobie dać praca w Internecie jest czymś niesamowitym. Przede wszystkim zmieni się całkowicie jakość Twojego życia. Już nigdy nie będziesz bała się co będzie, jak stracisz pracę, ponieważ tutaj nie ma takiego ryzyka. Tutaj wszystko co robisz, robisz dla siebie i dla swojej przyszłości.

Często spotykam dziewczyny, które mówią „ja nie jestem w stanie się tego nauczyć”. Powiem Tobie tak, jeśli  nie jesteś w stanie się nauczyć Internetu to lepiej zmień to przekonanie, dlatego, że świat idzie w kierunku Internetu i tego trendu już nie zatrzymasz i jeśli nie wsiądziesz do tego pociągu i zostaniesz na peronie, to niestety ten pociąg jedzie tylko w jedną stronę i po Ciebie nie wróci. Dlatego zrób wszystko co możesz, aby stworzyć swoją markę w sieci, aby móc zarabiać na produktach wirtualnych, bądź też zarabiać od razu poprzez działanie w marketingu sieciowym.

Na tym blogu będę poruszała różnego rodzaju zagadnienia, Zarówno związane z marketingiem sieciowym, z działaniami w Internecie, czyli np. jak zrobić stronę internetową, jak zrobić stronę przechwytującą, jak zrobić kolejkę maili, jak to wszystko technicznie poukładać. Wiem, że dla wielu dziewczyn jest to czarna magia i wydają masę pieniędzy na różnego rodzaju usługi, które niekoniecznie są wykonane profesjonalnei, a one mogą zrobić to same, a jest to naprawdę proste, jak się już tego nauczysz. Najfajniesze jest to, że uczysz się tego raz, a wiedza w Twojej głowie zostaje na zawsze. Tego będę Ciebie właśnie uczyła, abyś umiała zrobić taką stronę. Jedna z moim przykładowych stron, które zrobiłam to ta na której właśnie jesteś. Zrobiłam kilkanaście różnego rodzaju stron i robienie stron daje mi ogromną radość. Fajnie jest widzieć, jak powstaje coś z niczego.

Lubię obserwować, jak dziewczyny się rozwijają. Na początku każda z nas czuje się jak słoń w składzie porcelany, nie wiemy od czego zacząć, jest natłok informacji, tej wiedzy i umiejętności do opanowania jest naprawdę dużo i dlatego trzeba to sobie zaplanować i podzielić na etapy.

Witam Ciebie raz jeszcze serdecznie na moim blogu. To jest takie krótkie nagranie powitalne, tych nagrań będzie więcej, bo jak to się mówi, jeden obraz jest wart tysiąca słów. Na początku myślałam, że będę bardziej pisać teksty i pewnie też będą teksty tylko pisane, jednak wydaje mi się, że forma przekazu, gdy ogląda się filmiki jest obecnie formą lepiej odbieraną. Ja kiedyś też bardzo dużo czytałam, a obecnie wolę włączyć filmik i po prostu posłuchać. Wszystko się zmienia, każda z nas się zmienia, a właśnie to, że świat się zmienia, to warto i trzeba zaakceptować, bo świat idzie do przodu.

Na tym blogu powiem też Tobie dlaczego jak działam w sieci, to jest długa historia i nie chodzi w niej tylko o pieniądze. Pieniądze są jedynie taką fajną wartością dodaną. Działając w sieci, fajne jest to, że nie trzeba się już o nie martwić, bo one po prostu są. Pamiętam te czasy, gdy nie było ich w moim życiu, fatalnie się wówczas z tym czułam. A dzisiaj dzięki Internetowi ja mogę pojechać sobie na 2 miesiące wakacji, a pieniądze cały czas wpływają na moje konto i tego też będę chciała Ciebie nauczyć. Abyś potrafiła stworzyć sobie takie źródła dochodu pasywnego, które będą działały nawet jeśli Ty będziesz spała. To jest możliwe … tylko trzeba się tego nauczyć.

Ten blog będzie takim blogiem mocno szkoleniowym. Twoja edukacja jest podstawą jeśli chcesz więcej zarabiać, mieć lepsze życie, to warto się tego nauczyć. Tej wiedzy nie uczą w szkołach. W szkołach uczą nas bycia pracownikiem etatowym, a etat nie daje Tobie żadnej gwarancji bezpieczeństwa. Jedyne co masz, to gwarancja na 3 miesiące, a potem zaczynasz wszystko od początku. Szukasz nowej pracy, a masz już przecież różnego rodzaju zobowiązania finansowe, masz dzieci, masz kredyty to wszystko generuje ogromne pokłady stresu, a możesz go uniknąć, gdy będziesz ponad to, gdy będziesz miała wiedzę i umiejętności dzięki którym poradzisz sobie w dzisiejszym świecie, świecie Internetu.

Dziękuję, że zobaczyłaś ten filmik.

Jeśli jeszcze nie pobrałaś mojego poradnika dla mam – to pobierz go koniecznie.

Na dziś tyle 🙂

Pozdrawiam serdecznie. 

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie 🙂 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.KOBIETYwSIECI.pl

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇