fbpx

I trzecia grupa mam są to mamy, które marzą o otwarciu własnej firmy, ale na ten moment nie mają jeszcze odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, jak również zaplecza finansowego, aby to marzenie zrealizować.

Pokazuję takim kobietom, że można rozpocząć własny biznes bez dużych nakładów finansowych i bez ryzyka, które towarzyszy przy otwieraniu własnej samodzielnej działalności, gdy wszystko jest na naszej głowie.

Uczę je krok po kroku, jak się odnaleźć w wirtualnej rzeczywistości i zdobyć “na bezpiecznym gruncie”, wszystkie niezbędne umiejętności, aby marzenie o własnej firmie zrealizować.

Niezależnie od tego w jakiej branży działamy to zasady są takie same.

Aby zarabiać trzeba trafić z naszym produktem lub usługą do odpowiedniej grupy osób.

  • Jak to zrobić?
  • Jak rozmawiać z klientem?
  • Jak stworzyć swoją markę w sieci, aby klienci sami chcieli z Tobą współpracować / kupować Twoje produkty?
  • Jak poukładać cały proces sprzedaży pod kątem technicznym (własna strona, autoresponder, bot, reklama, działania na Facebooku) ?
  • Jak zarabiać wielokrotnie na raz wykonanej pracy?

Tego wszystkiego Ciebie nauczę.

Osobiście żałuję, że gdy ja zaczynałam działania w branży to nie miałam nikogo, kto by mnie poprowadził za rękę krok po kroku.

Do wszystkiego dochodziłam sama, często wydając horrendalne kwoty na szkolenia, których do dziś nie wykorzystałam w praktyce.

Były one dla mnie za trudne. Były stworzone takim językiem, którego ja nie rozumiałam, a potrzebowałam prostego wytłumaczenia, które mogłabym natychmiast zastosować w praktyce i dzięki niemu zarabiać.

Ponad 80% firm jest zamykanych po roku od ich otwarcia. Dlaczego? Dlatego, że ludzie otwierają firmę bez właściwego przygotowania, bez wiedzy, bez umiejętności i bez zaplecza finansowego. Otwierają ją też często na ogromnym kredycie, który później ze względu na brak klientów i umiejętności ich pozyskania jest trudny do spłacenia. Znam osoby, które musiały zostawić w Polsce rodzinę i wyjechać za granicę po to, aby zarobić na spłatę tych zobowiązań.

 

Działając w moim Zespole bardzo dużo się nauczysz i będziesz mogła wykorzystać to zarówno działając z nami w projekcie, jak również w Twojej obecnej pracy oraz w przyszłości w swojej własnej firmie.

Zapraszam Ciebie do niezobowiązującej rozmowy ze mną – wypełnij ankietę 🙂

Okres, gdy Twoje dziecko jest małe to najlepszy czas, aby zaplanować swoją dalszą zawodową przyszłość 🙂 

Zostaw poniżej namiary na siebie

i dowiedz się więcej o moim projekcie 

Jesteś mamą i zastanawiasz się, jak pogodzić pracę z macierzyństwem?

Chcesz pracować, odnosić sukcesy i być jednocześnie z dzieckiem w domu?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na te pytania, to polecam Tobie serdecznie mój nowy e-book

Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej.

⬇⬇⬇